کاربر گرامی به دلیل نوسانات ارز، امکان تغییر قیمت بعد از ثبت سفارش وجود دارد، لطفا قبل از پرداخت وجه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

  • تهران، میدان فردوسی، مجتمع تجارت جهانی
هش بیت

پیشنهادات ویژه ، قیمت عمده ...

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه : 9 الی 17

بازار رمزارزها قرمز شد

بازار رمزارزها قرمز شد

بازار رمزارزها قرمز شد

رمزارز

بازار رمزارزها قرمز شد

بازار رمزارز های دیجیتال در روزهای گذشته و همزمان با تعطیلات مربوط به‌سال جدید میلادی روند صعودی به‌خود گرفته‌بود و در همین حین بیت کوین به 52000 دلار نزدیک شد و ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از 2.5 تریلیون دلار فراتر رفت. با این حال اکنون ورق برگشته‌است و شاهد کاهش قیمت گسترده‌در بازار رمزارز ها بوده‌ایم.

در 24 ساعت اخیر، بازار ارزهای دیجیتال به‌رنگ قرمز درآمده و رمزارز های مطرحی چون بیت کوین و اتریوم بیش از 6 % کاهش یافته‌اند. در این بین، توکن‌های متاورس و توکن‌های مربوط به‌بازی‌های کریپتویی نیز از این سقوط در امان نماندند.
بر اساس داده‌های CoinGecko، بیت کوین در زمان نگارش این خبر با قیمت 47950 دلار معامله می‌شود و نسبت به‌یک ماه‌گذشته خود، بیش از 16 % کاهش یافته‌است.

از آنجایی که سطح 50000 دلاری به‌عنوان مقاومت کلیدی بیت کوین در نظر گرفته‌می‌شود، سقوط بیت کوین به‌زیر این محدوده مقاومتی آن هم در حالی که چند روز پیش آن را شکسته‌بود چندان دور از ذهن نبوده‌است. علاوه بر این، ممکن است این سقوط تا حدی به خاطر کسب سود برخی از هولدرها در آستانه سال جدید میلادی باشد.

بر اساس داده‌های CoinGlass، کاهش قیمت گسترده بازار رمزارز ها در 24 ساعت اخیر به لیکوئید شدن خیل عظیمی از قراردادهای آتی و موقعیت‌های معاملاتی لوریج‌دار منجر شده‌است. بر این اساس در 24 ساعت اخیر بیش از 532 میلیون دلار قرارداد آتی لیکوئید شده و بیش از 165000 تریدر متضرر شده‌اند. بیت کوین با 167 میلیون دلار قرارداد لیکوئید شده، بخش زیادی از این رقم را تشکیل می‌دهد.

اما در بازار امروز فقط بیت کوین نیست که به‌رنگ قرمز درآمده‌است. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در زمان نگارش این خبر حدود 7 % کاهش یافته‌است. اتریوم نیز اکنون در حوالی سطح 3813 دلار در حال معامله است. بایننس کوین سومین ارز دیجیتال برتر بازار نیز اندکی کاهش یافته‌و در حال حاضر، با قیمت 538 دلار معامله می‌شود.

کاهش قیمت سولانا کمی بیشتر از سایرین بوده‌و این ارز پرطرفدار در 24 ساعت اخیر با افتی 10 درصدی به 178 دلار رسیده‌است. کاردانو که اخیراً برنامه‌های سال 2022 خود را منتشر کرده و بسیاری از تحلیلگران از رشد احتمالی آن در سال آینده‌سخن می‌گویند نیز در این بازار با افت مواجه‌شده‌است.

همزمان با ارزهای دیجیتال اصلی بازار، برخی کوین‌ها و توکن‌‌های مرتبط با متاورس و بازی‌های کریپتویی نیز متحمل ضرر شده‌اند. به عنوان مثال، GALA در برهه‌ای به 0.45 دلار رسید اما اکنون در محدوده 0.48 دلاری معامله می‌شود.

گفتنی است علت این سقوط گسترده‌هنوز چندان مشخص نشده است. باید منتظر ماند و دید تحلیلگران چه نظری در رابطه با این سقوط خواهند داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با ما


شماره تماس

021-66341974-7 __ 09132994178

آدرس

تهران، میدان فردوسی، مجتمع تجارت جهانی

پست الکترونیک

Hashbitiran@gmail.com

Warning: A non-numeric value encountered in /home/hashbitc/public_html/wp-content/plugins/massive-cryptocurrency-widgets/massive-cryptocurrency-widgets.php on line 81