کاربر گرامی به دلیل نوسانات ارز، امکان تغییر قیمت بعد از ثبت سفارش وجود دارد، لطفا قبل از پرداخت وجه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

  • تهران، میدان فردوسی، مجتمع تجارت جهانی
هش بیت

پیشنهادات ویژه ، قیمت عمده ...

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه : 9 الی 17

اتریوم یا بیت کوین؟!

اتریوم یا بیت کوین؟!

اتریوم یا بیت کوین؟!

ارز دیجیتال بیت کوین

ارز دیجیتال اتریوم بهتر است یا بیت کوین؟!

اتریوم، از نظر ارزش بازاردومین رمزارز جهان است.

برخلاف یعنی بیت‌کوین، بزرگترین رمزارز، اتریوم یک ارز دیجیتال قابل برنامه‌ریزی، سریع و انعطاف‌پذیرتر از بیت‌کوین است.

ارز دیجیتال اتریوم

برخی از دلایل ادامه رشد قیمت اتریوم:

 

قراردادهای هوشمند را اجرا می‌کند:

 

این قراردادهای خود اجرا، دلیلی است که‌ارز دیجیتال اتریوم را محبوب ساخته‌است. این یک قرارداد رمزگذاری شده‌می‌باشد که در صورت تحقق شرایط خاص، می‌تواند خود به خود اجرا شود.
به‌عنوان مثال، قبض ماهیانه ای را در نظر بگیرید که‌بدون نیاز به‌هیچگونه درخواست، پرداخت شود. این مورد تنها یکی از استفاده‌های بالقوه این کد است. فروش توکن‌های غیرقابل تعویض از آنجا که به هنرمندان دیجیتال و سایر خلق‌کنندگان امکان کسب سود از آثار خود را می‌دهد، در سال جاری به‌میزان قابل توجهی افزایش یافته است.
قراردادهای هوشمند توکن‌های غیرقابل تعویض شامل اطلاعات حق چاپ و حق امتیاز می‌شود.

 

یک پلتفرم دیفای است:

 

اتریوم یک بلاکچین قابل برنامه‌ریزی است؛ بنابراین ارزها و برنامه‌های دیگر می‌توانند در شبکه آن ساخته شوند. امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، یکی دیگر از برنامه‌های بلاکچین است که در سال جاری با موفقیت روبرو شده است.
این بدان معنی بوده که شما دیگر به یک حساب بانکی برای وام گرفتن، دادن یا کسب سود از پول خود نیاز ندارید. بر اساس اطلاعات State of the DApps، سرپرست برنامه‌های غیرمتمرکز، در حال حاضر حدود ۸۰درصد از برنامه‌های موجود، در شبکه اتریوم قرار دارند.

Eth ۲ یک پروژه ارتقا یافته برای اتریوم است که در چندین مرحله ارائه می‌شود. این نسخه متعهد می‌شود که اتریوم را ایمن‌تر، صعودپذیرتر و سازگارتر با محیط‌زیست کند. امید این است که یک مدل پایدار استخراج از معادن در سال جاری اتفاق بیافتد.

 

 

اتریوم می‌تواند از بیت‌کوین پیشی بگیرجلو بزند؟

 

پس از داستان رشد استثنایی بیت‌کوین، همه به دنبال بیت‌کوین بعدی هستند و اتریوم یک گزینه مناسب به شمار می‌رود. اتریوم تنها شش سال دارد، در حالی که بیت‌کوین ۱۲ساله است.

اصلا عادلانه نیست که قیمت بیت‌کوین را در همان مرحله مورد توجه قرار دهیم؛ زیرا بازار از آن زمان تا کنون بسیار تغییر کرده است. علاوه بر این، زمانی که بیت‌کوین صعود می‌کند، بقیه بازار نیز، از جمله اتریوم افزایش می‌یابد.

 

اما در سال ۲۰۱۵ که بیت‌کوین نیز شش ساله بود، حدود ۲۵۰دلار ارزش داشت. قیمت اتریوم در حال حاضر بیش از ۲هزار دلار است.

با این حال، در هفته‌های اخیر، بیت‌کوین در حال سقوط بوده، در حالی که اتریوم افزایش چشمگیری تجربه کرده است. این موضوع به این دلیل است که بازار تشخیص می‌دهد بیت‌کوین و اتریوم کارهای متفاوتی انجام می‌دهند.

 

نخست، بیت‌کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز بوده که مردم آن را به عنوان طلای دیجیتال در نظر می‌گیرند. این ارز دیجیتال بسیار ایمن بوده، اما قابلیتی بالاتر از این ندارد.
علاوه بر این، نگرانی‌هایی در خصوص انتشار کربن توسط آن وجود دارد – استخراج این سکه در حال حاضر به اندازه کشوری مانند مصر، انرژی مصرف می‌کند.

در مقابل، اتریوم هنوز جای رشد دارد. برنامه‌های معاملاتی قراردادهای هوشمند و دیفای به تازگی توجه‌ها را به خود جلب کرده‌اند. از طرفی، Eth ۲ به این پلتفرم برای افزایش تقاضا و حرکت به سمت یک مدل استخراج پایدارتر کمک می‌کند.

 

با اینکه بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند افزایش قیمت اتریوم یا بیت‌کوین همچنان ادامه دارد، افراد دیگری بر این باورند که این یک حباب بوده و می‌تواند به طور کامل سقوط کند.

به همین دلیل توصیه می‌شود تنها پولی که به آن نیاز ندارید را برای بلندمدت سرمایه‌گذاری کنید. اگر امروز اتریوم را خریداری کردید و بازار افت کرد، باید تا افزایش قیمت مجدد آن را نگاه دارید.

 

اتریوم احتمالا در نوع خود یک انتخاب قوی است البته تمامی این‌ها به اهداف سرمایه‌گذاری و ریسک‌پذیری شما بستگی دارد.

شما می توانید از طریق تماس با تیم فروش هشبیت، راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه های ماین و یا ریگ جهت استخراج ارز دیجیتال را دریات نمایید.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با ما


شماره تماس

021-66341974-7 __ 09132994178

آدرس

تهران، میدان فردوسی، مجتمع تجارت جهانی

پست الکترونیک

Hashbitiran@gmail.com

Warning: A non-numeric value encountered in /home/hashbitc/public_html/wp-content/plugins/massive-cryptocurrency-widgets/massive-cryptocurrency-widgets.php on line 81